Меню

Охоронець високого класу - це спеціально навчений професіонал, що як правило, має практичний бойовий досвід або досвід роботи в силових підрозділах. Основними професійними якостями для нього є не тільки бездоганна фізична підготовка, а й уміння блискавично оцінювати ситуацію і приймати єдино вірне рішення, здатне забезпечити безпеку охоронюваних їм людей. Досвідчений охоронець, незважаючи на свою гадану розслабленість і спокій, завжди напоготові, безперервно аналізуючи все, що відбувається навколо нього і оцінюючи джерела потенційної небезпеки.

До такого виду надання охоронних послуг, як особиста фізична охорона, вдаються сьогодні і великі керівники, і відомі люди, і приватні підприємці, стурбовані не тільки питаннями власної безпеки, але і безпекою членів своєї сім'ї. Міркування, за якими тієї чи іншої людини в певні періоди його життя може знадобитися охорона, можуть бути різними.

Для кого-то наявність охорони - це питання статусу і престижу, хтось має реальні підстави побоюватися за власну безпеку або безпеку своїх близьких, для кого-то особиста охорона в Києві - це можливість відчувати себе більш впевнено в складних для нього ситуаціях. Але, якими б не були підстави, які спонукають людей вдаватися до охоронних послуг, вони можуть бути впевнені в найвищому професіоналізмі співробітників, які надають охоронні послуги даного характеру.

Професійні охоронці здатні забезпечити виключно високий ступінь захисту в будь-яких умовах. У разі виникнення надзвичайної ситуації саме кваліфікований співробітник нашого охоронного агентства приймає на себе удар, часто ризикуючи при цьому власним життям. Однак вищим проявом професіоналізму є здатність охоронця запобігти небезпечну ситуацію, попередити можливість виникнення загрози для охоронюваної ним особи. Варіанти організації фізичної охорони можуть бути різними, відповідно до особливостей діяльності особи, що охороняється. Забезпечення особистої безпеки громадян, в залежності від форми співпраці з нашим підприємством, може мати форму разової послуги, а може здійснюватися на постійній основі.

Великим попитом у замовників охоронних підприємств користуються охоронці-водії. За бажанням клієнтів, їм можуть бути надані послуги з супроводу в поїздці або зустрічі в аеропорту чи на вокзалі.

Підрозділ охорони фізичних осіб компанії ТОВ Служба Безпеки та Охорони "АВАНГАРД" сформовано із співробітників, що пройшли спеціальну підготовку. Забезпечення особистої охорони будується на основі міжнародних методів і багаторічного практичного досвіду, що повністю відповідає сучасним вимогам в нашій країні і за кордоном. Співробітники підрозділу професійно усувають будь-які проблемні ситуації.

 
Чому саме ми?

Досвід

Работа в зглагодженній команді та окремо. Великий досвид роботи

Якість

Якість наданих послуг на вищому рівні

Завжди вчасно

Прийняття об'єктів під охорону, виїзд охорони на місце

Послуги охорони у м.Києві та Київській області

ohrana-gruzov

Супровід вантажів

Професійний супровід грузів та охорона матеріальних цінностей в дорозі по території України

Детальніше...

lichnaya-ohrana-kiev

Особиста охорона

Ми надаемо послуги по забезпеченню безпеки особистості. В нашій компаніїї працюють професійно сертифіковані  охоронці

Детальніше...

ohrana-meropriyatiy

Охорона заходів

Професійна охорона масових заходів у м. Києві. Комплексне забезпечення безпеки для гостей та участників заходів

Детальніше...

НАШІ КОНТАКТИ

 

+38(044) 227-48-00

+38(068) 303-48-00

г. Киев ул. Герцена 6,
info@avangard-security.com.ua
avangard-security.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

обратная связь

Ваше сообщение было успешно отправлено

ВГОРУ